با سلام و عرض ادب و احترام

                                                 (((اسپورت سی دی دات کام در خدمت شماست)))

کاردیو کیک بوکسینگ


فیتنس کیک بوکسینگ چیست؟

کاردیو کیک بوکسینگ روشی عالی برای انجام تمرینات قلبی و عروقی است و معمولا در سالن های بزرگ برگزار می شود. کاردیو کیک بوکسینگ ترکیبی از ورزش های ایروبیک، هنرهای رزمی، بوکس و ضربه زدن می باشد. همه ی مردان، زنان و بچه ها می توانند در کلاس های کاردیو کیک بوکسینگ شرکت کنند. کاردیو کیک بوکسینگ برخلاف کیک بوکسینگ معمولی، یک ورزش رقابتی نیست و معمولا مهم ترین هدف از انجام آن سلامتی است.

معمولا روش های مشت زنی، ضربه زدن و اجرای درست حرکات هنرهای رزمی در کلاس های کاردیو کیک بوکسینگ آموزش داده می شود. هنرجویان در کاردیو کیک بوکسینگ به جای رقیب از کیسه ی مشت زنی برای تمرین استفاده می کنند. آن ها باید کیسه ی بوکس را به عنوان مهاجم یا دشمن تصور کنند.


آموزش تمامی حرکات توسط یک مربی صورت می گیرد. معمولا یک موزیک پرانرژی هم برای تحرک بیشتر هنرجویان پخش می کنند. از آن موزیک برای تشویق و بالابردن سطح انرژی هنرجویان در طول برنامه استفاده می شود. کاردیو کیک بوکسینگ به عنوان یک ورزش قلبی عروقی بسیار خوب در نظر گرفته شده است و صدها کالری را در هر ساعتی می سوزاند.


معمولا کلاس را با گرم کردن بدن، کشش عضلات و حرکات ساده شروع می کنید. سپس ضربه زدن و مشت زنی به کیسه ی بوکس را بر اساس دستورات مربی انجام خواهید داد. هنرجویان در اتمام کلاس چند دقیقه ای را به سرد کردن بدن و کشش دوباره ی عضلات اختصاص می دهند. انجام تمرینات کششی بسیار مهم است ، چون دیگر دچار درد عضلات  نخواهید شد. مردم معمولا در طول کلاس های کاردیو کیک بوکسینگ عرق زیادی می کنند و نوشیدن مقداری آب در آن کلاس ها مشکلی ایجاد نمی کند.


حتما قبل از شروع کلاس کاردیو کیک بوکسینگ با پزشک خود مشورت کنید. کاردیو کیک بوکسینگ شکلی شدید از انجام تمرینات کاردیو است. در صورت آماده نبودن بهتر است آن ها را انجام ندهید، چون احتمالا صدمه خواهید دید. کلاس های کاردیو کیک بوکسینگ چندین هفته طول می کشد. البته فیلم های ویدیویی بسیاری هم در بازار عرضه می شوند و شما می توانید آن ها را خریداری کرده و تمرینات کاردیو کیک بوکسینگ را در خانه تان انجام دهید.

فیتنس کیک بوکسینگ

پوشیدن لباس مناسب و راحت در کلاس های کاردیو کیک بوکسینگ ضروری است. مردم باید لباس های نخی راحت و کفش های ورزشی بپوشند چون زدن ضربه های بالا(high kick) آسان تر می شود.


به طور کلی کاردیو کیک بوکسینگ روشی عالی و جذاب برای حفظ تناسب اندام است. نحوه ی دفاع شخصی و کنترل متجاوزان به خوبی در آن کلاس ها آموزش داده می شود. مردم بسیاری گفته اند که کلاس های کاردیو کیک بوکسینگ تاثیر بسیاری در افزایش اعتماد به نفس و عزت نفس آن ها داشته است. آن کلاس ها تسکین دهنده ی استرس یک روز کاری سخت هستند. مطمئنا بعد از مدتی کشش و آرام سازی عضلاتتان بهتر از قبل خواهد شد و سرعت بهتری در اجرای حرکات دست یا پاهایتان خواهید داشت.

برای دانلود فیلم اموزشی کاردیو کیک بوکسینگ بر روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم فیلم برای دانلود:  30مگابایت

دانلود فیلم آموزشی کاردیو کیک بوکسینگ


مدیر سایت: دکتر محمد عسکری
website:www.cdvarzeshi.com
telegram.me/cdvarzeshi
mobile no:09122058457