تی آر ایکس(TRX) - همراه با دانلود 20 دقیقه فیلم آموزشی

با سلام و احترام
                                                                                                         (((اسپورت سی دی دات کام  در خدمت شماست)))

تی آر ایکس چیست؟

ورزشی بسیار مناسب برای همه افراد و همه سنین برای آمادگی بدنی و تناسب اندام است که دارای طراحی منحصربه فرد بوسیله طنابی از جنس بند چتربازی بعلاوه دو عدد دستگیره و یک قلاب که در بالای بند قرار گرفته می باشد. تی آر ایکس به معنی تمرینات استقامتی تمام بدن می باشد. ما در تمرینات با وزنه، خود عضله را تقویت می کنیم در تمرینات هوازی، استقامت خود عضله را تقویت می کنیم اما در تمرینات تی آر ایکس عضله هایی که برای اتصال به بافت استخوانی و بافت عضله بکار برده میشود را تقویت می کنیم این عضله ها در بیشتر افراد ضعیف هستند. دلیل اینکه هیچ وقت فشار روی این عضله وارد نشده این است که هیچ وقت شما حرکات قدرتی، استقامتی و تعادلی را همزمان با هم کار نکرده اید ولی در این روش همزمان با استقامت و قدرت، تعادل زیادی را ورزشکار باید تحمل کند، ابزار مور نیاز در این ورزش عبارت است از بندهای محکم و کلفتی که تا وزن ۱۸۰ کیلو را تحمل میکند.

تی آر ایکس چیست


  این ورزش در این اواخر طرفداران بسیاری پیدا کرده است، به دلیل فضای کمی که در این روش نیاز دارد و اینکه وسیله های انجام این وسیله ورزشی به راحتی در یک کیف جا می شود  و فرد ورزشکار و د رهر زمان و هر محیطی می تواند حرکت ورزشی خود را انجام دهد.

پکیج های تی آر ایکس شامل یک  یا چند CD آموزشی مبتدی و حرفه ای و یک دفترچه راهنما،یک ساک برای حمل، یک وسیله جانبی برای نصب کردن آسان در هر محیط و یک وسیله برای وصل کردن آن به درب اتاق می باشد.

تی آر ایکس چیست : این ورزش دارای ۱۳۰۰ حرکت متفاوت بوده و همگی حرکات بصورت علمی طراحی شده به نحوی که تمامی عضلات از انگشتان پا تا عضلات گردن و پشت سر رادرگیر کرده و پرورش می دهد. بعنوان مثال در این ورزش فقط ۶۲ نوع حرکت شکم طراحی شده است.

این ورزش همچنین دارای کاربردهای پزشکی و توانبخشی نیز میباشد از جمله کمک به ترمیم بافتهای آسیب دیده، عضلات، تاندون، رباط و مفاصلی که دراثر حرکات ورزشی اشتباه دچار آسیب شده اند و یا حتی ورزشکارانی که دچار نقص عضوهای مادرزادی می باشند.

اهداف ورزش تی آر ایکس:

بالا بردن آمادگی جسمانی
استقامت
انعطاف پذیری
قدرت جسمانی
چابکی
چربی سوزی
هماهنگ سازی کارکرد عصب و عضله


لازم به ذکر است این ورزش دارای تائیدیه های استاندارد جهانی و FDA امریکا می باشد.

انواع تی آر ایکس:

تی آر ایکس در مدلهای زیر موجود می باشند.

TRX FORCE KIT TACTICAL
TRX FORCE KIT
TRX PRO KIT
TRX PRO PACK
TRX HOME
TRX HOME PINK
TRX RIP

برای دانلود فیلم اموزشی تمرینات تی آر ایکس بر روی لینک زیر کلیک کنید.
حجم فیلم برای دانلود: 46 مگابایت
                                                دانلود فیلم آموزشی تی آر ایکس (TRX)


مدیر سایت: دکتر محمد عسکری

www.cdvarzeshi.com
Telegram.me/cdvarzeshi

Mobile no: 09122058457