پکیج بدنسازی p90x1 در13 cd , dvd

این مجموعه شامل 12 دی وی دی اموزشی ورزشی بدنسازی، انعطاف و تناسب اندام و ... و نیز یک سی دی برنامه تمرینات با 12 دی وی دی مذکور به زبان اصلی هستند.بهترین پکیج بدنسازی حال حاضر چهان را از دست ندهید.
وضعیت:
قیمت برای شما:
400,000 ﷼

با سلام و احترام

این مجموعه شامل 12 دی وی دی اموزشی ورزشی بدنسازی، انعطاف و تناسب اندام و ... و نیز یک سی دی برنامه تمرینی با 12 دی وی دی مذکور به زبان اصلی هستند.بهترین پکیج بدنسازی حال حاضر چهان را از دست ندهید.

این مجموعه ساخت موسسه بیچ بادی آمریکاست. البته مجموعه شماره 2 و 3 این موسسه نیز به بازار آمده اما به کاملی اولین سری آن نمی باشند. مربی اموزش دهنده آقای تونی هورتون است.

نام اصلی مجموعه مذکور P90X Extreme Home Fitness Workout Program است

پکیج بدنسازی p90x
P90X  نام مجموعه ای است که توسط آن می توانید بدن خود را تقویت نموده ، چربی ها های اضافی آن را سوزانده ، وزن خود را کم کنید و در آخر سلامت ، شادابی و نشاط را برای خود و بدنتان به ارمغان آورید. رفتن به باشگاه های ورزشی به صورت روزانه اغلب برای افراد دشوار خواهد بود. این مجموعه همانگونه که از نامش پیداست ، مخصوص ورزش در خانه و تمامی حرکات و تمرینات آن را در خانه ی خودتان و یا در هرجا که بخواهید می توانید دنبال کنید. اگر به دنبال یک برنامه ی مناسب جهت سوزاندن چربی ها و ورزش کردن به طور روزمره هستید ، قطعا این مجموعه پاسخ گوی شما خواهد بود به طوری که چربی سوزی ، فیتنس و ماهیچه ای شدن بدن جزء اهداف آن خواهد بود. فرقی نمی کند که بخواهید چربی های کدام قسمت از بدنتان را بسوزانید ، چون به مرور تمامی قسمت های بدنتان درگیر ورزش های این مجموعه خواهد شد و همانگونه که از نام آن پیداست ، در 90 روز قادر خواهید بود تا به یک بدن کاملا فیتنس دست پیدا کنید.
فیتنس واژه ای است برای افرادی که بدن آن ها عاری از هرگونه چربی بوده ، ماهیچه های متناسب با بدنشان دارند ، از قدرت بدنی مناسبی برخوردار هستند و هیچ گاه خستگی را در بدنشان آنگونه که باید احساس کنند ، احساس نخواهند کرد و همیشه شاداب و سرزنده خواهند بود.
این مجموعه برای خانم ها و آقایان با تمامی سنین مناسب بوده (+16) و تمرینات آن را می توانید در خانه و یا هر محلی که بخواهید انجام دهید. در این مجموعه جهت آشنایی و درک بهتر حرکات از چندین ورزشکار زن و مرد در کنار یکدیگر استفاده شده است که همگی آن توسط یک مربی مشهور و با سابقه هدایت می شوند.
این باکـس مناسب برای ورزشکاران تمامی رشته های ورزشی نیز می باشد.
تمرینات پولیومتریک،کششی،بدنسازی قسمت های مختلف بدن و غیره..... از دیگر خصوصیات این باکـس می باشد
تعداد DVD 13عدد

09122058457

محمد عسکری

p90x2p90xp90x1